Asset Publisher Asset Publisher

Back

Medale i puchary rozdane!

V Puchar Polski Północnej  oraz Mistrzostwa Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinku w Biegu na Orientację już za nami!

Pasjonaci biegów na orientację spotkali się 13.06.2015 r. w CLKET „Hubertówka Zofiówka" w celu sprawdzenia swoich umiejętności. Zawodnicy podzieleni na poszczególne kategorie wiekowe mieli do pokonania dystans od około 2,6 km do 8,9 km oraz do znalezienia 6-19 punktów kontrolnych.  Na starcie zjawiły się m.in. drużyny ze Złocieńca, Kwidzynia, Torunia, Bornego Sulinowa, Dębołęki, Słupska, Ostródy, Łodzi i Inowrocławia.

W klasyfikacji leśników w kategorii ML - Short  wygrał Norbert Wons (N. Czaplinek) Natomiast w kategorii ML – Long  pierwsze miejsce zajął Paweł Butkiewicz (N. Mirosławiec), przed Tomaszem Lubczyńskim (N. Czaplinek) oraz Kacprem Kotłowskim (N. Czaplinek). W klasyfikacji drużynowej zwycięstwo odniosło Nadleśnictwo Czaplinek wyprzedzając Nadleśnictwo Mirosławiec oraz Nadleśnictwo Świerczyna. W trakcie zawodów został wykorzystany system potwierdzania Sport-Ident.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za świetną zabawę i jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom.

Mapka do biegów na orientację przygotowana przez Pana Macieja Krzyśko i Pana Marka Sobiegraja  już nie długo będzie dostępna na stronie Nadleśnictwa więc zapraszamy do zabawy!

Organizatorzy imprezy - UKS Borne Sulinowo oraz Zachodniopomorski Okręgowy Związek Orientacji Sportowej.

Współorganizatorzy – Urząd Miasta i Gminy w Bornem Sulinowie oraz Nadleśnictwo Czaplinek.