Asset Publisher Asset Publisher

Back

Koronawirus

Koronawirus

https://images.squarespace-cdn.com/content/56bf10ed1d07c02e00a7e4ea/1503146564459-U9I6AW3YF8ITOWMJPM4E/uwaga_img.jpg?content-type=image%2Fjpeg

W związku z zaistniałą sytuacją pandemii, spowodowanej wystąpieniem SARS-CoV-2 (koronawirus) oraz w trosce o bezpieczeństwo, informujemy Państwa o odwołaniu wszelkich imprez masowych organizowanych przez Nadleśnictwo Czaplinek: konferencji naukowych, zajęć edukacyjnych oraz wydarzeń z udziałem osób z zewnątrz

Nadleśnictwo Czaplinek informuje ponadto, że w związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się koronawirusa (COVID-19) wśród Interesantów i Pracowników od dnia 13 marca 2020 r. do odwołania wstrzymuje bezpośrednie spotkania i konsultacje.

W sprawach nagłych prosimy o korzystanie z informacji drogą telefoniczną oraz z usług elektronicznych(e-mail, platforma epuap). Numery telefonów i maile podane są na naszej stronie w zakładce „Kontakty”.

Pracownicy biura Nadleśnictwa Czaplinek, których charakter pracy umożliwia pracę zdalną, będą świadczyć pracę na rzecz nadleśnictwa z miejsca swojego zamieszkania.

Zrobimy wszystko, aby zmiany spowodowane zaistniałą sytuacją miały jak najmniejszy wpływ na sprawy wykonywane przez naszych pracowników. Może to jednak oznaczać, że załatwienie Państwa sprawy może zając odrobinę więcej czasu niż zazwyczaj.